انتخاب باغ برای برگزاری مجلس عروسی

انتخاب تالار و باغ عروسی , از مهم‌ترین کارهایی است که باید برای آن چند ماه قبل از جشن عروسی وقت بگذارید و ایده آل ترین مکان را برای برگزاری جشن عروسی خویش در باغ یا این که سالن بیابید .

باغ عروسی

برای تعیین تالار پذیرایی و باغ عروسی تان تعداد میهمانها را ملاک قرار دهید .

درصورتی که تالار یا این که باغ عروسی بسیار بزرگ باشد و تعداد مهمانان کم باشد . سبب می شود تا جشن و پایکوبی عروسی تان سرد به نظر بیاید . براین اساس باید محل کوچکی را برای برگزاری مراسم تعیین نمایید . تعداد مهمانها با گنجایش تالار عروسی می بایست با هم تناسب داشته باشند .

چنانچه در تابستان یا این که زمستان ازدواج می‌کنید به سیستم گرمایش و سرمایش مکان عروسی تان توجه فرمایید . در غیر این صورت نه خود شما و نه میهمانانتان از عروسی چیزی به غیر از زجر به یاد نخواهید آورد .

زمان بازدید تالار به دکوراسیون و چیدمان آن دقت فرمایید و در صورتی نکته ای یا این که سوالی دارید حتما بپرسید .

گذشته از برگزاری مراسم عروسی به اتفاق چند نفر از اعضای خانواده در یکی از مراسم عروسی آن تالار شرکت فرمایید و غذای آن را تست فرمایید .

سالن و یا باغی را انتخاب فرمایید که جای مناسب برای پارک داشته باشد .

 

برای تعیین سالن و آتلیه ی مراسم عقد و یا این که عروسی تان سعی نمائید این دو در یک مسیر و یا این که نزدیک یکدیگر باشند که دیر به مراسم عروسی تان نرسید و خسته نشوید .

نورپردازی باغ , جایگاه گروه موزیک و میهمانها , آسانسور , محل بازی خردسالان , استخر در راستای زیباتر شدن محفل شما , سفره خانه و کافی شاپ مجزا , سفره عقد و . . . همگی از مواردی می باشند که باید در انتخاب باغ و سالن عروسی یا این که تالار عروسی به آن توجه کرد تا همه چیز طبق خواسته تان پیش برود .

نکاتی که اشاره شد فقط تعداد محدود از مواردی است که باید به آنان دقت نمائید . بسیاری از افراد به دلیل نداشتن تجربه های کافی گاهی مجبور به پرداخت هزینه های متعددی می‌باشند و در مقابل آن هم خدمات باکیفیتی هم اخذ نمیکنند . برای این‌که بتوان از چنین اتفاقاتی پیشگیری کرده و مراسم عروسی را به خاطره انگیزترین شب زندگی عروس و داماد و خانواده های آن ها تبدیل کنیم , خوب تر است از مؤسسات خدمات مجالس عروسی کمک بگیریم .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید