اگر پای کوبی عروسیتان به همین زودی هاست بایستی به‌این نکات اعتنا نمائید .

عروس و داماد بایستی قبلی از این‌که به تامل پای کوبی عروسی باشند بایستی برای عکاسی عروسی طرح ریزی نمایند .

برای برنامه میتوانید از یک عکاس و فیلمبردار ماهر امداد بگیرید .

مطمئناً آنان شایسته ترین طرح ریزی را برای پای کوبی عروسی شما انجام می دهند .

این‌که برای به چنگ آوردن عکس های شب عروسی خوبتر است چه کاری صورت بپذیرد , بر عهده عکاس است .

مطمئناً عکاس به شما توصیه میدهد علاوه بر عکسبرداری از شب عروسی از عکاسی فرمالیته هم به کارگیری فرمائید .

ولی عروس و داماد می بایست چه کاری را انجام دهند تا هرگز حسرت شب عروسی را نخورند؟

جستن عکاس ماهر قادر است این خوف را از شما بدور نماید .

پس به تاءمل این باشید که شایسته ترین عکاس عروسی را برای پای کوبی خویش پیدا فرمایید و با آن قرارداد ببندید .

البته عروس و داماد بایستی از کجا بفهمند که چه عکاسی ماهر است؟

علم فنی عکاس آپ تو دیت باشد

یک عکاس ماهر می بایست دائما در درحال حاضر تحقیق و مطالعه باشد و داده ها خویش را به صورت مداوم پیدایش نماید .

ضمن این‌که داده ها اضطراری را به مراد به کارگیری از جدیدترین امکانات تصویربرداری تهیه و تنظیم می نماید , باید با شیوه ها و سناریوهای متعدد ( مخصوصا در مبحث تصویربرداری عروسی ) شناخت پیدا نماید .

همان طور که گفتیم امکانات میتواند در کیفیت عکاسی عروسی شما زیاد موءثر باشد و یک عکاس می بایست علم کافی را برای به کار گیری از این امکانات داشته باشد .

اکثری از آتلیه ها امکانات مضاعف مدرنی دارا هستند البته نمی توانند از این امکانات به خیر به کار گیری نمایند . به عبارت دیگر علم کافی را برای به کار گیری از این امکانات ندارند . از سمت دیگر آتلیه هایی وجود دارا‌هستند که تجهیزاتی معمولی ( و اما استاندارد ) دارا‌هستند , ولی از آن‌ها به صحت به کارگیری می کنند و افتتاح بدون نقص را از وسایل خویش خواهند داشت . عکاسی عروسی در‌این نوع از آتلیه ها زیاد خوبتر از جور نخستین خواهد بود

نکاتی برای به دست آوردن عکس عروس , راهنمای به چنگ آوردن عکس عروس
کارایی نمایید از تمام لحظه های عروس و داماد عکس بگیرید

مسلما شما نیز نظیر هر عروس دیگری دوست دارید گالری عکس عروسی زیبایی داشته باشید و در عکس هایتان زیباتر از مدام به حیث برسید . تمام رازهایی که می بایست بدانید تا عکس عروسی شما کامل و رویایی باشد برایتان آورده ایم .

سبک عکاسی خاصتان را پیدا فرمائید

او‌لین گام برای داشتن عکس عروس و داماد فراوان خوشگل گزینش یک عکاس متخصص است , سوالی که بایستی قبلی از جست و جو میان آتلیه های متعدد از خودتان بپرسید این است که عکس های ایده آل شما چه‌گونه هستند؟

به طور کلی سه سبک برای عکاسی عروسی موجود هست : عکاسی برنامه تلویزیونی که در آن عکاس صرفاَ اتفاق ها را تماشا و ثبت می نماید , عکاسی سنتی عروسی که در آن عکاس با کارگردانی ژست و لبخند شما و فروغ در محیط های آتلیه و از پیش مهیا شده از شما عکاسی می نماید و عکاسی هنری که عکاس با هنرمندی و خلاقیت از زوایای نامعمول و محیط های یگانه ذوق وسلیقه هنری خویش را در عکس های شما پیاده می نماید . ابتدا بفهمید کدام سبک عکاسی عروسی بیشتر متشخص شما متناسب است و آنگاه آتلیه عکاسی قابل قبولی را پیدا نمایید که در همین سبک فعالیت نماید .

عکاس را با مسئول تشریفات آشنا فرمائید

نکته ی دیگری که بایستی مدنظر داشته باشید معرفی عکاس به مسئول تشریفات هست . عکاس باید با تشریفات هماهنگ باشد تا از لحظه ی ورود کیک و … باخبر شود .

درصورتی که طراحی صفحه مراسم تان به صورت ویژه باشد , میتوانید تصاویر زیبایی را از آن تهیه و تنظیم فرمائید . معمولا عکاس غیر وابسته ای برای این فرمان در لحاظ گرفته می شود که از صبح روز عروسی به محل عروسی می‌رود تا تصاویر صفحه آرایی مراسم به صورت تمام و کمال تنظیم کند .

خویش واقعیتان باشید

هیچ چیزی زیباتر از خویش حقیقی شما نیست , عملکرد نمایید راحت باشید و به‌این تفکر نکنید که درمقابل دوربین قرار گرفته اید . از چندین روز قبل ژست هایی که در آن عالی به حیث می رسید را تمرین فرمائید . حواستان باشد که در عکس ها کتف هایتان را صاف نگه دارید , صاف نگه داشتن پشت و کتف ها حتی‌د‌ر هنگام نشستن آرم خود‌با‌وری شماست . کارایی نمائید همیشه لبخند بزنید تا حتی‌د‌ر عکس هایی که میهمان هایتان بی اطلاع از شما میگیرند قشنگ به حیث برسید . در شرایطی‌که با لبخند زدن برعلیه دوربین اختلال دارید چند دفعه بلند بخندید تا عضله ی صورتتان شل شوند و استرستان پایینتر شود .

عکس عروس , نکاتی برای دریافت کردن عکس عروس
عروس و داماد بایستی برای عکاسی عروسی طرح ریزی نمایند

ژست مطلوب در عکس عروس و داماد

ژست تصاحب کردن و این که بدانید چه گونه به دوریین نگاه نمایید تا شایسته ترین عکس از شما اخلاق و رفتار شود فراوان معمولی است . برای دریافت کردن ژست در عکس عروسیتان یکسری نکته در اختیار شما قرار داده ایم .

هنگام تصاحب کردن عکس عروس و داماد لبخند بزنید

خنده با لب های بسته خوب نیست . با این عمل شما سن خویش را بیشتر نشان می دهید . اینجانب نیز از لبخند خودم راضی نیستم ولی لبخند با لب هایی یه خرده گشوده زیاد خوب خیس از خنده با لب هایی بسته و لبان به نیز چسبیده است و سبب ارگانیک خیس جلوه کردن ژست عکس می شود .

مشکلات ژست به دست آوردن

ممکن است دوست داشته باشید با به خارج دادن سینه هایتان آن‌ها بزرگتر چشم شوند , ولی این غلط است و اصلاً اینطور نیست . با این فعالیت شکم شما نیز جلو میاید و این اصلاً چیزی نیست که در عکس عروس و داماد خوشگل بنظر بیاید . کتف های خویش را به عقب بکشید البته خیر آنقدر که غیر عادی چشم گردید .

دستتان را مشت نکنید

مردها عادت دارا هستند در ژست عکس دستشان را مشت نمایند . چرا؟! اینجانب نمی دانم ; البته این فعالیت را نکنید , این فعالیت شمارا عصبانی نشان میدهد . به جای این فعالیت , در‌صورتی‌که نمی دانید با دستانتان چکار نمایید آنان را باطن جیب هایتان ببرید , یا این که پشتتان ببرید و یا این که جای دیگری که راحت نیز باشید . دستانتان را ول نکنید , با این عمل مسن و بی اکنون چشم می‌شوید . دستانتان را به نیز گره بزنید یا این که بر روی ران خویش بگذارید , دست هایی که مشغول باشند خیلی خوبتر از دستان ول چشم میشوند . با این عمل عکس داماد جذابیت بیشتری پیدا می نماید .

معایب صورت

در‌حالتی که بینی بزرگی دارید و میخواهید آن را در عکس کوچک نشان دهید , خیلی بی آلایش میتوانید این عمل را انجام دهید . به صورت نیمرخ نایستید , با این عمل بینی شما به اصلی ترین صورت ممکن چشم خواهد شد . صورتتان را با زاویه ۴۵ مرتبه ( سه چهره یا این که سه چهارم فیس ) یا این که کمتر نسبت به دوربین قرار دهید تا بینی شما کوچکتر چشم شود .

تور عروس یکی شایسته ترین بافت ها برای عکاسی است . نیز تحت عنوان یک قابل انعطاف کننده فروغ می توان از آن استفاده نمود و نیز این‌که به نازکی عکاسی می‌افزاید . هنگام عکاسی دوربین را یا این که بر روی شرایط دستی قرار دهید و فوکوس را روی دیده ها تهیه فرمائید و یا این که از شرایط خودکار به کار گیری نمایید تا بافت تور را به خیر و خوبی درآورید .

عکاسی عروس , عکس عروس و داماد
تور عروس یکی‌از شایسته ترین بافت ها برای عکاسی است

لهجه بدنتان را بشناسید و بدانید برای هر یک از اعضای بدنتان چه حرکتی مطلوب خیس است که عکس عروسی شما ارگانیک و خوشگل بشود . ما در اینجا نکاتی برای صحیح قرار دریافت کردن بدنتان در قبال دوربین به شما ارائه میدهیم .

زنخدان : برای این‌که تحت زنخدان تان غبعب نیاورد سرتان را بالا نگه دارید و در حالی که در سوی دوربین لبخند می زنید زبانتان را به سقف دهانتان بچسبانید .

آرنج : چنانچه جامه عروسی شما آستین داراست دست هایتان را خمیده و مقداری بدور خیس از بدنتان قرار بدهید . قرار به دست آوردن دست هایتان روی شکم و کنار بدنتان سبب ساز می شود که فرم بدنتان در عکس ها پهن به حیث رسد .

پاها : ژست هایی که در آن‌ها بیشتر وزنتان بر روی یک پا میباشند و پای دیگر خمیده است را آزمون نمایید , این ژست ها به عکس عروسی شما احساس خود باوری و زیبایی بیشتری میدهد .

دست ها : دست هایتان را بدون شغل به درحال حاضر خودشان رها نکنید! اینکار به عکس شما احساس سرگردانی میدهد . عملکرد نمائید با دست هایتان چیزی را نگه دارید , به عنوان مثال دست داماد , گونه گل و تور .

غبغب : هنگام عکس به دست آوردن غبغب خویش را نهفته فرمائید . در صورتی‌که چاق می‌باشید و نگران غبغب تان در عکس میباشید هنگام عکس تصاحب کردن آب دهن خویش را قورت بدهید . این فعالیت منجر انقباض غبغب شما می شود .

در پایان ژست خداحافظی را برای آخری عکس گالری خویش فراموش نکنید . ژست تکی عروس به شکل خداحافظی , قادر است عکس قابل قبولی در نهایی ورقه گالری عروسی شما باشد .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید