انتخاب مدل گل عروس بر اساس ماه تولد

یکی‌از مسائلی که در روز عروسی اهمیت زیادی دارد و باید با دقت انتخاب شود دسته گل عروسی است . اما شاید کمتر کسی به دسته گل عروس آنچنان که باید اهمیت بدهد . می توان دسته گل عروس را بر اساس ماه تولد او انتخاب کرد .

فروددین ماه : مگنولیا

گل مگنولیا/خواستار
حمل به عنوان اولین نشانه زودیاک نمایانگر زندگی تازه و پاکی است . اما فعال بودن , ابتکار و احساس عمیق خود باوری از دیگر ویژگی های شخصیتی متولدین این ماه است که تنها با یک دسته گل مگنولیا قابل تطبیق است . در دوره ویکتوریا برای رساندن پیام عشق از این گل ها استفاده می کردند .

اردیبهشت ماه : گل رانونکلوس سبز

گل عروس
متولد برج ثور به عنوان یک علامت زمینی با رنگ سبز بیشتر حس امنیت می نماید . یک دسته گل رانونکلوس سبز به عروس و داماد اهمیت رشد کردن در کنار هم و مراقبت از همدیگر را یاد آوری می نماید .

خرداد ماه : نرگس زرد

نرگس زرد/ خواستار
گل نرگس بهترین انتخاب برای متولد برج جوزا است چون نشانه سرزندگی و حیات است . در چین نرگس زرد علامت سعادت است .

تیر : گل هیبیسکوس

گل عروس. خواستار
متولد تیر عاطفی و احساساتی است و به مسائل خانه و خانواده اهمیت زیادی می‌دهد . گل هیبیسکوس که در زبان ژاپنی به معنای نجیب و ملایم است بهترین انتخاب برای نشان دادن روح مهربان شماست .

مرداد : ویستریا ( گلیسین )

گلیسین. خواستار
دوست دارید یک جشن دراماتیک داشته باشید بنابراین رنگ بنفش انتخاب خوبی برای شما میتواند باشد . ویستریا شایسته ترین انتخاب برای روز عروسی زن قوی و عاطفی متولد ماه مرداد است .

شهریور : گل ابوتیلون

گل آبتولیون/خواستار
متولد شهریور دوست دارد در هر چیزی تک و بهترین باشد . پس انتخاب دسته گلی که تا به حال به ذهن کسی نرسیده است فکر خوبی است . با انتخاب یک دسته گل ابوتیلون همه میهمانها را شگفت زده خواهید کرد .

مهر : شقایق ایسلندی

شقایق ایسلندی- خواستار
شما فردی خونگرم و جالب هستید و یک دسته گل صورتی مناسب ویژگی های شخصیتی شماست . طبق اعتقادات چینی ها گل شقایق ایسلندی که سمبل عشق و علاقه بین دو نفر است را انتخاب فرمایید .

 

آبان : گل شیپوری

گل شیپوری/خواستار
در عشق به صداقت و وفاداری اهمیت می دهید و گل های شیپوری با این ویژگی شخصیتی شما تناسب بیشتری دارد . این گل در نقاشی مریم مقدس و بخش اعظمی از نگارگری های تاریخی به چشم می خورد و سمبل حقیقت , طهارت و وفاداری است .

آذر : گل جعفری آفریقایی ( ماری گلد )

گل آفریقایی
انرژی گرم و آتشین خود را با رنگ های نارنجی و قرمز جشن بگیرید . به کار بردن این رنگ های گرم و شاد در دسته گل عروسی به شما روحیه و دلگرمی بیشتری میدهد .

دی : گل لاله

گل لاله/خواستار

در کنار گل لاله میتوانید گل صد تومانی هم انتخاب نمائید . گل لاله سمبل عشق و گل صدتومانی سمبل احترام است .

بهمن : زنبق آبی

گل زنبق آبی
زنبق آبی هم رنگ آسمان و دریا حس آرامش میدهد . در افسانه های یونانی زنبق خدای رنگین کمان است و وظیفه اش پیوند بهشت با زمین است .

اسفند : گل رز

گل رز

گل های رز آینه طبیعت عاطفی و حساس و نشان دهنده شیفتگی , علاقه و حساسیت شما میباشند . این ها نکات شخصیتی شما هستند که با یک گونه گل رز تاثیر عمیق تری خواهند داشت .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید