مگان مارکل همسر آمریکایی شاهزاده هری متقاعد شده بود که خانواده سلطنتی در هم اکنون دسیسه ای درمقابل وی می‌باشند . از اینرو مگان و پرنس هری قصد به ترک انگلستان گرفتند .

یکی‌از نزدیکان او که نامش افشا نشده در این زمینه گفته به عقده اینجانب وی از ابتدا خودش را یک فرنگی شم می‌کرد و این معاش کمبود که به آن عادت کرده بود . وی قصد داشت از آن بیرون شود .

به گفته او به دلیل شم عناد , مارکل پیش از از به دنیا آمدن پسرش به حومه محل معاش خانواده سلطنتی نقل مکان کرد و به معنای حقیقی وواقعی واژه و کلمه در گوشه گیری قرار گرفت .

این مرجع میافزاید ; مسافرت هری و همسرش با تنش در خانواده سلطنتی همراه بود . با این وجود بعداز عزیمت آن ها , رابطه ها پرنس هری و پرنس ویلیام خوبتر شد .

یکی‌از دوستان عزیز شاهزاده معتقد است که ابتلای چارلز , بابا شاهزاده به ویروس کرونا قادر است در‌این دستور نقش داشته باشد . خبر بیماری بابا به آن‌ها یاری کرد تا مجدد به یکدیگر نزدیک شوند و ارتباط ها نزدیکتری داشته باشند .

او خاطر نشان کرد : تامل نمی‌کنم که کلیه چیز عالی شده باشد , البته درهرحال حال و روز خوبتر شده‌است .

تا قبل از این در اوایل ماه مه گزارش شده بود که مگان قصد داراست کتابی از معاش خویش با پرنس هری بنویسد و میخواهد از تمام حقایق پرده بردارد و توضیح دهد که چرا وی و همسرش راه‌حل ای جز تسلیم امتیازات سلطنتی ندارند .

ماجرای گوشه گیری شاهزاده بریتانیایی و همسر آمریکایی وی

دی ماه سال 1398 شاهزاده هری و همسر آمریکایی‌اش مگان مرکل به صورت غیرمنتظره در اینستاگرام اعلام کردند که از مسئولیت های سلطنتی خویش انزوا می نمایند و قصد دارا‌هستند از نگاه مالی جداگانه باشند .

درپی تصمیم پرنس هری و مگان مرکل برای طلاق از خانواده سلطنتی بریتانیا , روزنامه‌های بریتانیا از سوراخ در بین اعضای خانواده سلطنتی و دلخوری ملکه نوشتند .

بنابر گزارش خبرگزاری فرانسه , این زوج در بیانیه‌ای غافلگیر کننده اعلام کردند که قصد دارا هستند زمان معاش خویش را میان بریتانیا و آمریکای شمالی تقسیم کرده و ارتباط ها گسترده خویش با مطبوعات را حذف نمایند . کاخ باکینکهام هم بعد از از وقتی کوتاه در بیانیه‌ای بیان کرد : گفت‌و‌گو با مگان و هری ( در سطح نخستین ( است .

آن‌ها گفته اند مایل می باشند منزل و تیتر خویش را مراقبت نمایند البته کلیه چیز به تأیید ملکه وابسته است .

دوک و دوشس ساسکس گفتند که قصد دارا‌هستند با فعالیت کردن به استقلال مالی برسند . قبلا , جزو درآمد آن ها از صندوقی تأمین می‌شد . هری و مگان میگویند فقط ۵ درصد از مخارج آن‌ها از این صندوق پرداخت می شود و خرج مخارج قانونی می شود .

زوج سلطنتی می‌گویند به وظایفی که در قبال ملکه دارا هستند کار خواهند کرد و صرفا قصد دارا هستند از دید مالی غیروابسته باشند .

با اعلام این خبر , یوزرها در شبکه‌های‌اجتماعی پرسشهای گوناگونی را مطرح کرده اند از جمله این‌که شاهزاده هری کجا درگیر عمل می شود و یا این که این‌که آیا مگان که پیش از ازدواجش با هری هنرپیشه بود بدین میدان بازخواهد گشت یا این که خیر .

شبکه خبری سی ان ان گزارش داده است که زوج معروف سلطنتی می‌توانند از روش تور سخنرانی و یا این که حامی مالی درآمدزایی نمایند .

مگان , پیش از تزویج با شاهزاده هری بازیگری غالب بود که با سریال آمریکایی «سوتس» ( درخواست‌‌ها ) به آوازه رسید و ثروتی بالغ بر ۵ میلیون دلار داشت .

سی ان ان به گزارش «پنی جونر» , مولف زندگینامه های سلطنتی , احتمال رجوع و برگشت مگان به میدان بازیگری را رد نمی‌کند .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید