چه طور اینترنتی طلا بخریم؟

احتمال دارد تا چند سال پیش کسی فکر نمیکرد که بتوان از روش اینترنت به راحتی طلا را خرید و فروش کرد . تا قبل از این , همه تفکر می کردیم حتما بایستی به یک طلا فروشی برویم تا بتوانیم طلای متبوع خودمان را خریداری کنیم .

ولی اکنون همه چیز تغییر کرده کرده است و هرچیزی را در هر جایی که بخواهیم می توانیم از طریق اینترنت بفروشیم یا این که بخریم , چه بسا خرید و فروش طلا از طریق اینترنت قابل اجراست . به خاطر اهمیت خرید طلا از مغازه های اینترنتی , قصد داریم در این مقاله مزایای و نکاتی از خرید اینترنتی طلا و جواهرات را به شما معرفی کنیم .

مشکلات خرید طلا از بیرون به صورت سنتی

در‌صورتی‌که بخواهید به صورت سنتی و سابق طلا بخرید مجبورید از منزل خارج بروید و داخل ویترین طلا و جواهرات فروشی ها از بین مدل های زیاد و قیمت کردن یک مدل را بپسندید .

مالک طلا فروشی نیز هرچقدر که صبر داشته باشد , بعداز مدتی می بیند شما نمی توانید انتخاب نمائید , فکر می کند او‌را سرکار گذاشته اید و خریدار نیستید , سعی می نماید یا این که درست پاسخ شما را ندهد یا این که شمارا از مغازه دور نماید . کسانی که به سختی انتخاب می نمایند واقعا در خرید طلا به روش سنتی عذاب می کشند و ممکن است پس از چند ساعت تابیدن و پیدا نکردن جنس مورد نظرشان , خسته شوند و به منزل برگردند .

 

علت این‌که این روزها به خرید اینترنتی  رو آورده اند چیست؟

خبر عالی این است که شما به هیچ عنوان لازم نیست به روش سنتی طلا بخرید . به وسیله ی اینترنت شما اکنون می‌توانید از روش سیستم خانگی , لپتاپ و تلفن همراه خودتان همان متاع ها را در سایت فروشنده مشاهده کنید , همگی جنس ها را با هم مقایسه فرمائید و بالاخره با هزینه کمتری نسبت به بیرون , طلای خویش را بخرید .

با این روش خرید هیچ وقت خسته نمی گردید . چون سایت 24 ساعته در دسترس می‌باشد و هر موقع که دوست داشتید می توانید به سایت رجوع‌نمایید و در هر ساعتی طلای خویش را سفارش بدهید .

نکاتی برای خرید آنلاین :

دقت نمایید مدام از سایت های معتبر و قابل اطمینان خرید کنید . هیچ گاه از سایت هایی که اعتبار دارند خرید نکنید .

برای خرید اینترنتی رمز دوم کارت خود الزامی است .

دقت نمایید و خوب عکس را بررسی نمایید که آیا این قطعه طلا به شما و رنگ پوست شما می‌آید یا این که خیر .

وب سایت های معتبر خرید آنلاین , خرید آنلاین طلا جواهرات
تکنیک های خرید آنلاین طلا جواهرات

مزایا خرید از فروشگاه اینترنتی  چیست؟

خرید طلا جواهرات از دکان های اینترنتی مزایای متعددی داراست که ممکن است دسترسی دائمی به تولید ها عرضه شده , یکی‌از مهمترین منفعت های آن باشد . بقیه مزایای خرید طلا و جواهرات از روش اینترنت عبارتند از :

جستجوی راحت محصولات ( فقط با جستجوی یک واژه کلیدی مثل گوشواره طلا در سایت می‌توانید در کمترین ثانیه همه گوشواره های سایت را ملاحظه کنید )

کاهش خطر دزدی حین خرید یا جابجا کردن از مغازه به خانه ( زیرا طلای اینترنتی از طریق امن ترین روش ها به محل شما ارسال می شود )

تنوع محصولات سایت اینترنتی خیلی بیشتر از مغازه ها است .

مغازه مدام به روی شما باز است و شما هر موقع خواستید می توانید تمامی محصولات را با هم مقایسه فرمائید .

قابلیت خرید در هر نقطه از کشور و هر ساعت از شبانه روز برای شما مهیا است .

بعضی از فروشگاه های آنلاین خرید طلا جواهرات , به دلیل این که هزینه های اضافی نظیر هزینه خدمات , نیروی انسانی و . . . کمتری می‌پردازند , اجناس خود را با قیمت سنجیده و کمتری به فروش می‌رسانند .

برخی از وبسایت ها به مشتری این امکان را می دهند در حالتی‌که که از محصول خوششان نیامد تحت وضعیت خاصی کالا را بازگردانند .

بیشتر دکان های اینترنتی طلا و جواهرات , غالبا کالاهای خویش را ضمانت می نمایند . به عنوان مثال ممکن است محصولاتشان را برای یک‌سال گارانتی نمایند .

در‌صورتی‌که شما جنسی از یک مغازه اینترنتی بخرید و بعد ها آسیبی ببیند , به عبارتی دکان میتواند طلای شمارا تحویل بگیرد و به شایسته ترین صورت تعمیر نماید . ( زیرا کالا از خودشان است تعمیرات آن را هم به بهترین صورت انجام می دهند )

 

خرید آنلاین طلا :

برای خرید آنلاین طلا , ابتدا با به کارگیری از نام کاربری و کلمه عبور خود وارد ورقه شخصی خویش گردید .

بعداز ورود به پنل کاربری در بالای سایت به نمایش در می‌آید .

بر روی ( معاملات ( و سپس بخش ( خرید ( کلیک نمایید .

تعداد کالای مورد نظر خود را انتخاب کرده و از طریق یکی درگاه های بانک ها وارد درگاه اینترنتی پرداخت گردید .

در شرایطی که که قبلاً نسبت به شارژ ريالی حساب خویش اقدام نموده اید می توانید از طریق انتخاب گرینه ( موجودی ريالی ( در قسمت روش پرداخت استفاده فرمایید که در این حالت دیگر وارد درگاه بانک نمی گردید و تنها شارژ ريالی شما با توجه به تعداد و قیمت کم می شود .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید