ساختن رژ گونه با مواد ارگانیک

لوازم آرایش خانگی ساده تر از آن چیزی می‌باشند که فکرش را میکنید و می توانید آنان را با مواد گیاهی درست نمایید و نه تنها برای پوست ضرر ندارد بلکه موثر نیز می‌باشند . در این جا به شما یاد میدهیم که چطور یک رژگونه خانگی به روشی ساده و پرسرعت فراهم فرمایید و به راحتی استفاده فرمائید .

ساخت رژگونه طبیعی با پودر کاکائو

– مارانتا آروندیناسه ( پودری از گیاهی هندی است که از آن نشاسته آماده میگیرند ) : یک دوم قاشق

– پودر کاکائوی طبیعی : نصف قاشق

– پودر هیبیسکوس ( گیاهی از خانواده گل ختمی که در آب و هوای گرم می‌روید و برای درخشان کردن استفاده می‎شود ) : نصف قاشق

– یک ظرف در دار

رژگونه طبیعی
ساخت رژگونه ارگانیک

نظیر هر کالا خانگی دیگری , میزان اضافه کردن پودرها سازه به ذوق و سلیقه های متعدد , متعدد است . طوری آنها را ترکیب فرمائید تا رنگ دلخواه تان به‌وجود آید . خوبتر است در آغاز پودر مارانتا را بیشتر نمائید و آنرا روی دست تان آزمایش نمایید .

وقتی که به رنگ مورد استقبال تان رسیدید , آنرا داخل یک کاسه در دار نگه دارید و در صورت احتیاج از آن استعمال نمایید .

طرزتهیه رژگونه خانگی و ارگانیک مایع با پودر چغندر

پودر چغندرپودر نشاسته ذرت اسطوخودوس ( به اختیار ) ظرف برای ادغام کردن موادقاشق مقدار گیری محیط ای برای محافظت مال آخرین

ساخت رژگونه خانگی با پودرهای طبیعی

مرحله 1 : روشن به تیره

در یک ظرف حدود یک قاشق چایخوری نشاسته ذرت ریخته و در لحاظ داشته باشید که رفتن از رنگ روشن به تیره راحت تر است . براین اساس با یک پایه روشن آغاز نمائید تا در دست گرفتن رنگ برای شما ساده تر شود .

مرحله 2 : اضافه کردن رنگ قرمز‌رنگ

حدود نیمی از قاشق چایخوری پودر چغندر را به ترکیب اضافه نموده و دو مواد را خوب هم بزنید تا ترکیب یک دستی شود .

این ترکیب به خودی خویش برای انگیزه شما کافی است اما شما می‌توانید حدود 2 الی 3 قطره اسطوخودوس به محصول اضافه نمائید تا قدری چسبنده تر شود .

مرحله 3 : کنترل رنگ

با به کار گیری از یک قلمو آرایشی رژگونه , رنگ را روی دست تان آزمایش فرمائید و ببینید آیا باید بیشتر پودر چغندر و یا این که پودر نشاسته به آن اضافه نمائید , بستگی به‌این دارد که رژگونه دلخواه شما چه میزان تیره یا این که روشن باشد .

 

بعد از راضی شدن از رنگ دلخواه , آنرا به ظرفی که آنرا از قبل تنظیم کرده اید , منتقل کنید . در پایین رژگونه خانگی روی نوع تست شده‌است .

ساخت رژگونه های طبیعی کرمی

برای ساخت رژگونه کرمی در خانه به هر دسته از رژگونه های خانگی که تنظیم کرده اید قدری کرم مرطوب کننده متناسب با پوستتان را اضافه نمایید و طبق دلخواه تان تیره روشنی رنگ آنرا تنظیم فرمایید .

ساخت رژگونه براق

رژگونه اکلیلی و براق با افزودن میزان اندکی پودر اکلیل یا این که پودر میکا به هر رژگونه خانگی اعم از پودری یا این که کرمی می‌توانید نوع اکلیلی آنرا بسازید .

 

نحوه ساخت رژگونه طبیعی با استفاده از رنگ خوراک

برای درست کردن هم رنگ دسته مقدار کمی آب , رنگ غذا و گلیسیرین را با نیز مخلوط فرمائید تا به رنگ دلخواهتان برسید سپس این مواد را در ظرفی ریخته و از آن استفاده فرمایید .

طرزتهیه رژگونه طبیعی

شما می‌توانید به‌این ترکیب 1 قاشق چایخوری روغن بابونه اضافه فرمائید تا پوستتان از اثرهای بی نظیر روغن بابونه هم بی سود نماند .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید