10نکته برای انتخاب تالار عروسی

ده نکته برای بهترین انتخاب محل برگزاری تالار پذیرایی با بودجه تعیین شده خویش :

1 : ارزیابی کردن تاریخ مورد نظر و رزرو نبودن آن :

قبل از عروسی , تالار عروسی را مشاهده فرمایید , بررسی کنید که تاریخ مورد نظرتان خالی است یا این که خیر اگر همان مکان مد نظر شماست و تاریخ مورد نظرتان پیش از این بوسیله عروس و داماد دیگری رزرو شده بود شما می توانید تاریخ مراسم تان را تغییر و تحول دهید .

2 : ظرفیت تالار عروسی و تعداد مهمان‌ها :

بهتر است برای انتخاب تالار پذیرایی و عروسی تان گنجایش مهیمانان را هم ملاک قرار دهید . برای مثال تالار عروسی بزرگ با مهمان ها کم اصلا زیبا نیست یا بر عکس تعداد مهمانها زیاد در یک سالن عروسی کوچک تعداد مهمان‌ها با ظرفیتده نکته برای بهترین گزینش محل برگزاری تالار پذیرایی با بودجه رقم خورده خویش :

1 : نظارت کردن تاریخ مورد نظر و رزرو نبودن آن :

قبل از عروسی , تالار عروسی را مشاهده نمایید , بررسی نمایید که تاریخ مورد نظرتان خالی است یا این که خیر اگر همان مکان مد نظر شماست و تاریخ مورد نظرتان پیش از این توسط عروس و داماد دیگری رزرو شده بود شما می‌توانید تاریخ مراسم تان را تغییر و تحول دهید .

2 : ظرفیت تالار عروسی و تعداد مهمان ها :

بهتر است برای تعیین تالار پذیرایی و عروسی تان گنجایش مهیمانان را هم ملاک قرار دهید . برای مثال تالار عروسی بزرگ با مهمانان کم اصلا زیبا نیست یا این که بر عکس تعداد میهمان ها زیاد در یک سالن عروسی کوچک تعداد مهمانان با ظرفیتده نکته برای بهترین انتخاب محل برگزاری سالن پذیرایی با بودجه تعیین شده خود :

1 : چک کردن تاریخ مورد نظر و رزرو نبودن آن :

قبل از عروسی , تالار عروسی را تماشا نمائید , بررسی فرمائید که تاریخ مورد نظرتان خالی است یا این که خیر در صورتیکه همان مکان مورد علاقه شماست و مورخ مورد نظرتان پیش از این به وسیله عروس و داماد دیگری رزرو شده بود شما می توانید تاریخ مراسم تان را تغییر‌و تحول دهید .

2 : ظرفیت تالار عروسی و تعداد مهمانها :

خوب تر است برای گزینش سالن پذیرایی و عروسی تان گنجایش مهیمانان را نیز ملاک قرار دهید . برای مثال سالن عروسی بزرگ با مهمانان کم به هیچ عنوان قشنگ نیست یا این که بر عکس تعداد میهمان ها دوچندان در یک تالار عروسی کوچک تعداد مهمانها با ظرفیتده نکته برای بهترین تعیین محل برگزاری تالار پذیرایی با بودجه تعیین شده خویش :

1 : نظارت کردن مورخ متبوع و رزرو نبودن آن :

قبلی از عروسی , سالن عروسی را مشاهده فرمائید , بررسی نمائید که مورخ مورد نظرتان خالی است یا این که خیر در حالتی‌که به عبارتی مکان مورد‌علاقه شماست و مورخ مورد نظرتان پیش از این به وسیله عروس و داماد دیگری رزرو شده بود شما می‌توانید مورخ مراسم تان را تغییر و تحول دهید .

2 : گنجایش سالن عروسی و تعداد مدعوین :

خوب تر است برای تعیین سالن پذیرایی و عروسی تان گنجایش مهیمانان را نیز ملاک قرار دهید . برای مثال سالن عروسی بزرگ با مهمان ها کم به هیچ عنوان خوشگل نیست یا این که بر عکس تعداد میهمانان فراوان در یک تالار عروسی کوچک تعداد مهمانان با ظرفیتسالن پذیرایی می بایست با نیز تناسب داشته باشد .

تالار عروسی

3 : درست کردن کروکی :

اگر تالار انتخابی شما از لحاظ پیدا کردن وضعیت کمی پیچیده و اختلال است بهتر است با کمک مدیر سالن کروکی یا این که نقشه ای از منطقه تالار مورد نظرتان برای سهولت و دسترسی راحت میهمان هایتان درست فرمایید و در اختیار میهمان های محترمتان قراردهید .

4 : سوال در مورد هزینه تالار عروسی مورد نظرتان :

یکی‌از مهمترین مسائل که باید در طول مراحل اولیه برنامه ریزی ازدواج به آن اعتنا نمود , تعیین کردن بودجه مورد نظر برای تعیین یک سالن پذیرایی مناسب میباشد . بعضی از تالارها قیمت هایی که به عروس و دامادها نشان می دهند دوچندان مناسب می باشد ولی در سطح پرداخت پول متوجه می‌شوید که باید مخارج دیگری مانند ورودی تالار , بادکنک آرایی , مشعل آرایی , اتاق عقد , مالیات بر بها افزوده و . . . هم علاوه بر هزینه هر نفر میهمان پرداخت نمائید که هزینه بسیار بالاتری از پیش بینی هزینه های عروسیتان می شود .

پس مطلوب است که در ابتدا از کلیه هزینه های سالن عروسیتان آگاه گردید و آن را در گزینش هایتان دخیل فرمائید . بهتر است با بودجه مورد نظرتان بهترین سالن پذیرایی را از دید امکانات و کیفیت غذا انتخاب کنید . سایت بانک تالار این امکان را به شما میدهد که به راحتی تالارهای پذیرایی مورد نظرتان را با یکدیگر مقایسه کرده و از بین آن‌ها مناسب ترین تالارعروسی را انتخاب کنید . نکته دیگر که حتما باید از مدیر تالار پرسیده شود , نحوه پرداخت هزینه است .

5 : سوال در مورد آتش بازی :

در حالتی که دوست دارید میهمان هایتان را در شب عروسی سوپرایز نمائید آتش بازی با فشفشه های رنگی و مشعل و . . . ایده ی خوبی هست .

6 : سوال در مورد ریختن نقل و کاغذ رنگی :

در سالنتالار پذیرایی در یک عروسی کلاسیک به طور معمول متداول است که بر سر عروس و داماد گل , پول , کاغذ رنگی و نقل می ریزند . بعضی از تالار های پذیرایی این اذن را به شما نمی دهند پس بهتر است قبل از بستن قرارداد این سوال را نیز بپرسید .

 

7 : چک کردن موسیقی از مدیر تالار :

درخصوص سیستم صوتی و افکت های نورپردازی و هماهنگی نور و صدا به صورت اتوماتیک پرس و جو نمائید . چون افکت های نورپردازی جلوه ویژه ای به فیلم عروسیتان میدهد .

8 : تغییر زمان عروسی بنا به هر علتی :

یکی از مساله مهم دیگری که باید از مدیر تالار پرسیده شود سوال در مورد کنسل شدن مراسم عروسی و تغییر آن به روز دیگر هست . بعضی از تالارها این اجازه را به شما نمی دهند و شما مجبورید مبلغی به عنوان جریمه کنسل شدن روز مراسم تان بپردازید .

9 : انتخاب تالار پذیرایی دومی :

خوب تر است همیشه ما یک تالار دومی با همه ی خصوصیات و امکانات مورد نظرمان در ذهن داشته باشیم که اگر بنا به هر علتی نتوانستیم مراسم مان را در روز انتخابی در سالن مورد نظرمان برگزار کنیم سریع به سالن دوم مراجعه کنیم . زیرا در غیر این صورت مجبوریم دوباره از ابتدا به بررسی و جستجوی تالار بپردازیم و مجبور شویم تصمیمی عجولانه بگیریم .

10 : تست غذای تالار عروسی :

یکی ار مهم ترین نکات عروسی غذای شب آن می‌باشد . قبل از عقد قرارداد از مدیر تالار پذیرایی در خصوص تست طعام حتما سوال بفرمائید .

پاسخ ترک

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید